Kategoriler
Alışveriş Sepetiniz

YARDIM

YARDIM

YARDIM

YARDIM

Gizlilik Bilgileri

1. Sitemize üye olmak için girmiş olduğunuz tüm bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

2. Sitemiz iletişim formlarından girmiş olduğunuz bilgiler, 3. parti firma veya kişilerle paylaşılmayacaktır.

3. Sitemiz bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, promosyon bilgileri gönderebilir.

4. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir ve sonrasında üye girişi yaptıktan sonra hesap bilgileri bölümünden bu seçim değiştirilebilmektedir.

5. Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

İade Koşulları

Müşterilerimiz satın almış ve teslim almış oldukları siparişlerindeki ürünleri, orijinal ambalajında, ambalajı açılmamış, tahrip edilmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış halde, teslim tarihinden itibaren 14 günlük süre içerisinde, teslim alınan şekli ile iade edebilir.

İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte kabul edilir. Aksi halde iade edilmek istenen ürün sigaramiz.com tarafından iade alınmayacak ve müşterilerimize ürünün para olarak tutarı da iade edilmeyecektir.